Elfae

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Elfae » Флейм » Ремонт двигунів у Києві


Ремонт двигунів у Києві

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт усім!
В мене є питання до автомобілістів - хто може мені порадити сервіс по ремонту двигунів у Києві?
Мені треба трошки підладнати стару дідову машину, але щодо двигуна - я не можу  самотужки це владнати, потрібна допомога фахівців.

0

2

Як я вас розумію. Я теж в авто не розуміюся, і спитати ні в кого. От і їжджу на свій страх та ризик. Але в мене авто нове, то поки що з ним проблем не було. І сподіваюся, що довго ще не буде.

0

3

Привіт! В мене є знайомий майстер по авто, можу вам його рекомендувати. Не знаю, чи допоможе він вам з вашою проблемою, але як варіант - спробуйте домовитися. Скинула в ЛС контакти.

0

4

Доброго дня!
Питання ваше я зрозумів, і може на нього відповісти, бо сам недавно шукав сервіс по ремонту двигунів та мені попалося декілька контактів. Я обрав ось цей https://dieselservice.kiev.ua/uk/servic … dvigatelya Бо тут саме по авто моїй марки була інфа. Зателефонував їм перед тим, як їхати, та все з'ясував. Мене все влаштувало - і ціни, і якість послуг, і швидкість виконання робіт. Отже, вам раджу теж з цім сервісом працювати, щоб отримати найкращий результат за свої кошти.

0


Вы здесь » Elfae » Флейм » Ремонт двигунів у Києві