Elfae

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Elfae » Вопросы и предложения » Порадьте перевірений гравійний велосипед


Порадьте перевірений гравійний велосипед

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Обираю собі гравійний велосипед для довгих подорожей та умов різноманітного покриття. Читав про різні бренди, але все ще вагаюся. Хотів би знати, які моделі ви особисто випробували і які може порекомендувати? Цікавлять байки, які добре справляються як на асфальті, так і на гравійних шляхах. Буду вдячний за будь-яку інформацію, яка допоможе мені зробити вибір!

0

2

З моїм досвідом, хочу порекомендувати звернути увагу на моделі з карбоновими або сталевими рамами, які забезпечують жорсткість і комфорт одночасно. Не забувайте про якісні трансмісії та гальма. Наприклад, велосипеди від Specialized чи Cannondale відомі своєю надійністю. Вони чудово підійдуть як новачкам, так і більш досвідченим райдерам.

0

3

Який матеріал рами ви вважаєте кращим для новачків як я? Я бачив карбон вважається більш "преміум", але чи справді він вартує тих грошей порівняно зі сталлю, якщо брати до уваги довговічність та комфорт? Також чув про широкі покришки, які допомагають краще контролювати велосипед на складних поверхнях. Які ширини покришок були б оптимальними?

0

4

masyanya написал(а):

Який матеріал рами ви вважаєте кращим для новачків як я? Я бачив карбон вважається більш "преміум", але чи справді він вартує тих грошей порівняно зі сталлю, якщо брати до уваги довговічність та комфорт? Також чув про широкі покришки, які допомагають краще контролювати велосипед на складних поверхнях. Які ширини покришок були б оптимальними?

Можу порекомендувати подивитись модель велосипеду Orbea Terra H30 1X https://veliki.com.ua/ua/goods_orbea-terra-h30-1x.htm яку я особисто тестував і був приємно здивований її можливостями. Модель доступна в інтернет магазині Veliki, що забезпечує надійний сервіс і швидку доставку. Terra H30 1X має легку алюмінієву раму, що забезпечує відмінну жорсткість і контроль навіть на складних трасах.

Крім того, оснащена одинарною трансмісією, що полегшує обслуговування та зменшує вагу велосипеда. Гідравлічні дискові гальма забезпечують надійне гальмування в будь-яких погодних умовах. За моїм досвідом, Orbea Terra виявилася кращою за багато інших моделей в цьому ціновому діапазоні завдяки своїм характеристикам та надійності.

https://i.postimg.cc/htcD0sW-h/image.png

0


Вы здесь » Elfae » Вопросы и предложения » Порадьте перевірений гравійний велосипед