Elfae

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Elfae » Флейм » Каско під час війни


Каско під час війни

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Якщо мій автомобіль отримав пошкодження через бойові дії, чи буде відшкодування від страхівки КАСКО?

0

2

Bionik написал(а):

Якщо мій автомобіль отримав пошкодження через бойові дії, чи буде відшкодування від страхівки КАСКО?

Да, козак, тут я тобі можу відповісти, хоча у всьому цьому трошки купається. Все залежить від умов твого КАСКО та конкретної страхової компанії. Як правило, звісно, страхівки КАСКО покривають збитки від аварій та вандалізму, але коли мова йде про бойові дії, то тут може бути не так вже й просто.
Якщо хочеш дізнатися докладну інфу, варто глянути цю статтю на https://www.telegraf.in.ua/topnews/1011 … ijami.html там можуть бути цікаві подробиці. Зазвичай там розповідають, що багато страховок КАСКО можуть відшкодовувати пошкодження, спричинене бойовими діями, але це все залежить від обставин та поліса страховки.
Так що, краще швиденько звертайся до свого страховика, аби дізнатися точно, чи покриває твоя КАСКО подібні ситуації. Бо, як кажуть, краще перестраховуватися, ніж потім жалкувати. Удачі тобі з цим питанням, друже!

0


Вы здесь » Elfae » Флейм » Каско під час війни